Dodatkowe Atrakcje i Usługi

Przewodnicy

Hotel Bastion to nie tylko idealne miejsce w którym można odpocząć po trudach podróży. Na cały kompleks go otaczający składa się szereg miejsc służących wygodzie i zadowoleniu naszych gości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby móc zaspokoić wszelkie potrzeby osób nas odwiedzających.

Imprezy okolicznościowe

B3693cc2d854ded957d457493329f472

Dla osób zainteresowanych organizacją dużych uroczystości typu wesele lub rocznice przygotowaliśmy idealne miejsce, które zachwyci każdego z gości. Sala bankietowa została zaprojektowana z najdrobniejszą precyzją, a każdy jej fragment jest niezwykle dopracowany pod względem estetycznym. Delikatne, współgrające ze sobą barwy i gustownie urządzone wnętrze wprawią w magiczny nastrój.

Profesjonalna obsługa zadba o najdrobniejszą potrzebę i będzie do dyspozycji gości przez cały czas. Wyśmienite jedzenie jakie oferujemy, usatysfakcjonuje najwybitniejszego smakosza. Sala bankietowa wyposażona została w nowoczesny system klimatyzacji dzięki któremu w pomieszczeniu panuje optymalna temperatura. Posiadamy również najwyższej klasy sprzęt nagłaśniający oraz projektor, które umilą tę wyjątkową noc.

Na specjalne życzenie klientów jesteśmy w stanie spełnić dodatkowe, indywidualne wymagania organizacyjno-aranżacyjne. Umożliwiamy również całodobowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu poprzez lokalną sieć, a po przetańczonej nocy zapraszamy na spokojny sen do jednego z naszych ekskluzywnych pokoi. *** Aby sprawdzić dostępność sali po wybraniu przez Państwa terminu, prosimy o kontakt z biurem czynnym: -od poniedz. do piątku, od 8 do 16. Tel.:(095)752-59-70 Adres e-mail: biuro@hotel-bastion.pl

Kontakt z nami

* Masz dodatkowe pytania lub chciałbyś przed dokonaniem rezerwacji zdobyć więcej informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Poniżej znajduje się lista możliwości z jakich możesz skorzystać, aby się z nami skonktaować.