Pokoje 3-osobowe

Cena noclegu za pokój*: 290,- zł

 

Pokoje trzyosobowe pozwolą w komfortowych warunkach spędzić czas z rodziną bądź przyjaciółmi. Nasi goście znajdą w 8 tego typu pokojach odprężenie i wygodę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy spokój i ciszę dzięki której można w pełni wypocząć. Przytulne wnętrza o stonowanych, naturalnych odcieniach, eleganckie aranżacje oraz ciepłe oświetlenie wprowadzą w błogi stan i wyciszą organizm. Posiadamy pokoje w wersji z trzema pojedynczymi łóżkami lub podwójnym i pojedynczym łóżkiem. Wszystkie są wyjątkowo wygodne i gwarantują spokojny i relaksujący sen.

Każdy pokój wyposażony został w nowoczesny system klimatyzacji dzięki któremu każdy może ustawić optymalną dla siebie temperaturę. Przestronne łazienki, znajdujące się w każdym pokoju, wyposażone m.in. w prysznic, dadzą pełną swobodę, a telewizor z dostępem do kilkudziesięciu światowych kanałów, zapewni rozrywkę i najświeższe informacje. Szybki kontakt z recepcją umożliwi telefon stacjonarny, który służy również do wykonywania połączeń poza hotel. W cenę noclegu wliczone zostało pożywne i zdrowe śniadanie w postaci szwedzkiego stołu.

Rezerwacja pokoju

Ustaw datę Ustaw datę

Kontakt z nami

* Masz dodatkowe pytania lub chciałbyś przed dokonaniem rezerwacji zdobyć więcej informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Poniżej znajduje się lista możliwości z jakich możesz skorzystać, aby się z nami skonktaować.