Pokoje 2-osobowe

Cena noclegu za pokój*: 230,- zł

 

Pokoje dwuosobowe to idealne rozwiązanie dla par lub zaprzyjaźnionych osób. Nasi goście znajdą w 32 tego typu pokojach odprężenie i wygodę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy spokój i ciszę dzięki której można w pełni odpocząć. Wnętrza o stonowanych, naturalnych odcieniach, eleganckie aranżacje oraz ciepłe oświetlenie wprowadzą w błogi stan i wyciszą organizm. Posiadamy pokoje z dwoma pojedynczymi łóżkami lub jednym podwójnym. Wszystkie są wyjątkowo wygodne i gwarantują spokojny i relaksujący sen.

W celu zapewnienia odpowiedniego komfortu, pokoje wyposażone zostały w nowoczesny system klimatyzacji, dzięki któremu można dobrać optymalną dla siebie temperaturę otoczenia. Przestronne łazienki, znajdujące się w każdym pokoju, wyposażone m.in. w prysznic, dadzą pełną swobodę, a telewizor z dostępem do kilkudziesięciu światowych kanałów, zapewni rozrywkę i dostęp do najświeższych informacji. Szybki kontakt z recepcją umożliwi telefon stacjonarny, który służy również do wykonywania połączeń poza hotel. W cenę noclegu wliczone zostało pożywne i zdrowe śniadanie w postaci szwedzkiego stołu.

Rezerwacja pokoju

Ustaw datę Ustaw datę

Kontakt z nami

* Masz dodatkowe pytania lub chciałbyś przed dokonaniem rezerwacji zdobyć więcej informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Poniżej znajduje się lista możliwości z jakich możesz skorzystać, aby się z nami skonktaować.