Sala konferencyjno-bankietowa

4d7925c11a37e7f6ba0f53f044921a84
C24f18117bf6a2d02aaef8c0472999ad

Hotel Bastion to nie tylko miejsce, gdzie można wypocząć lub posilić się w eleganckiej restauracji. Posiadamy idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Najwyższej klasy zaplecze techniczne, które udostępniamy spełnia wszelkie standardy i gwarantuje wysoki profesjonalizm obsługi spotkań o charakterze biznesowym.

Do dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażoną salę konferencyjno-bankietową, wzbogaconą o atrakcyjną aranżację wnętrza. Jesteśmy w stanie zapewnić miejsca dla 150 osób, gdzie w sprzyjającej atmosferze zapewniamy pełną i fachową obsługę.

Dla zapewnienia najwyższej wygody naszych gościom, pomieszczenie zostało zaopatrzone w nowoczesny system klimatyzacji, który będzie czuwać nad odpowiednią temperaturą w pomieszczeniu. Sala konferencyjna standardowo wyposażona jest w projektor, ekran oraz nagłośnienie. Na specjalne życzenie klientów jesteśmy w stanie spełnić dodatkowe, indywidualne wymagania organizacyjno-aranżacyjne. Umożliwiamy również całodobowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu poprzez lokalną sieć.

Rezerwacja sali

Ustaw datę

Dodatkowe usługi

Kontakt z nami

* Masz dodatkowe pytania lub chciałbyś przed dokonaniem rezerwacji zdobyć więcej informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Poniżej znajduje się lista możliwości z jakich możesz skorzystać, aby się z nami skonktaować.